Horizon Trailers FHZGN 36 SD 10K
×
Confirm Availability
×GALLERY

| SPECIFICATIONS | |
| Color: | GRAY |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 22400 |
| Model Year: | 2025 |
| MfrItemNo: | FHZGN-36' SD 10K |
| Price: | 18,270 |
| Status: | In Stock |
| Weight: | 8530 |
| SeoSlug: | trailer |
| LengthFtIn: | 36' |
| Vehicle Make: | Horizon Trailers |
| Vehicle Model: | FHZGN-36' SD 10K |
| Vin: | 3H7GF3627RR004018 |
| WidthFtIn: | 102" |
| Width: | 102 |
| Length: | 432 |
Our Price: $18,270

| SPECIFICATIONS | |
| Color: | GRAY |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 22400 |
| Model Year: | 2025 |
| MfrItemNo: | FHZGN-36' SD 10K |
| Price: | 18,270 |
| Status: | In Stock |
| Weight: | 8530 |
| SeoSlug: | trailer |
| LengthFtIn: | 36' |
| Vehicle Make: | Horizon Trailers |
| Vehicle Model: | FHZGN-36' SD 10K |
| Vin: | 3H7GF3627RR004018 |
| WidthFtIn: | 102" |
| Width: | 102 |
| Length: | 432 |
Stock Number: HZ1016
Ratchet Slide Track Right Side, 18 PLy tires Duals