Flat-deck Trailer
×
Confirm Availability
×✓
Showing 1 to 9 of 16 Records
2540
16
Southland ETGT12-34
Our Price: $23,516
Stock # ST3020
| Color: | BLACK |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 29000 |
| Model Year: | 2026 |
| Vehicle Make: | Southland |
| Vehicle Model: | ETGT12-34 |
Southland ETGT12-28
Our Price: $22,359
Stock # ST3018
| Color: | BLACK |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 29000 |
| Model Year: | 1 |
| Vehicle Make: | Southland |
| Vehicle Model: | ETGT12-28 |
Horizon Trailers FHZGN-36' SD 10K
Our Price: $18,270
Stock # HZ1016
| Color: | GRAY |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 22400 |
| Model Year: | 2025 |
| Vehicle Make: | Horizon Trailers |
| Vehicle Model: | FHZGN-36' SD 10K |
HT Trailers FD02362A
Our Price: $16,720
Stock # HT5012
| Color: | BLACK |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 20000 |
| Model Year: | 2025 |
| Vehicle Make: | HT Trailers |
| Vehicle Model: | FD02362A |
Horizon Trailers FHZGN-28'MR 10K
Our Price: $15,756
Stock # HZ1022
| Color: | BLACK |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 25000 |
| Model Year: | 2025 |
| Vehicle Make: | Horizon Trailers |
| Vehicle Model: | FHZGN-28'MR 10K |
Horizon Trailers FTSGN-28'8KI
Our Price: $15,756
Stock # HZ1071
| Color: | BLACK |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 17900 |
| Model Year: | 2025 |
| Vehicle Make: | Horizon Trailers |
| Vehicle Model: | FTSGN-28'8KI |
Horizon Trailers FTZGN-28'MR 8K
Our Price: $15,673
Stock # HZ1050
| Color: | GREEN |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 17900 |
| Model Year: | 2025 |
| Vehicle Make: | Horizon Trailers |
| Vehicle Model: | FTZGN-28'MR 8K |
RawMaxx GTX24GN16K
Our Price: $14,967
Stock # RM1249
| Color: | Army Green |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 16000 |
| Model Year: | 2026 |
| Vehicle Make: | RawMaxx |
| Vehicle Model: | GTX24GN16K |
Horizon Trailers FTZGN 26'M 7K
Our Price: $12,639
Stock # HZ1049
| Color: | BLACK |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 15700 |
| Model Year: | 2025 |
| Vehicle Make: | Horizon Trailers |
| Vehicle Model: | FTZGN 26'M 7K |



