Horizon Trailers FHZGN 28MR 10K
×
Confirm Availability
×2025 Horizon Flatbed GN, 102" x 28' with Tandem Axles 10K
5' Dovetail With 2 Mountain Ramps, 10 Ply SPAR
GALLERY







| SPECIFICATIONS | |
| Color: | BLACK |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 25000 |
| Model Year: | 2025 |
| MfrItemNo: | FHZGN-28'MR 10K |
| Price: | 15,756 |
| Status: | In Stock |
| Weight: | 7630 |
| SeoSlug: | trailer |
| LengthFtIn: | 102'' |
| Vehicle Make: | Horizon Trailers |
| Vehicle Model: | FHZGN-28'MR 10K |
| Vin: | 3H7GF2829SR008987 |
| WidthFtIn: | 28' |
| Width: | 336 |
| Length: | 1224 |
2025 Horizon Flatbed GN, 102" x 28' with Tandem Axles 10K
Our Price: $15,756







| SPECIFICATIONS | |
| Color: | BLACK |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 25000 |
| Model Year: | 2025 |
| MfrItemNo: | FHZGN-28'MR 10K |
| Price: | 15,756 |
| Status: | In Stock |
| Weight: | 7630 |
| SeoSlug: | trailer |
| LengthFtIn: | 102'' |
| Vehicle Make: | Horizon Trailers |
| Vehicle Model: | FHZGN-28'MR 10K |
| Vin: | 3H7GF2829SR008987 |
| WidthFtIn: | 28' |
| Width: | 336 |
| Length: | 1224 |
Stock Number: HZ1022
5' Dovetail With 2 Mountain Ramps, 10 Ply SPAR