Horizon Trailers FTZGN 26M 7K
×
Confirm Availability
×2025 Horizon 102" x 26'. 7k Tandem Axles
5' Dovetail With 2 Mountain Ramps, 10 Ply SPARE
GALLERY

| SPECIFICATIONS | |
| Color: | BLACK |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 15700 |
| Model Year: | 2025 |
| MfrItemNo: | FTZGN 26'M 7K |
| Price: | 12,639 |
| Status: | In Stock |
| Weight: | 5150 |
| SeoSlug: | trailer |
| LengthFtIn: | 102" |
| Vehicle Make: | Horizon Trailers |
| Vehicle Model: | FTZGN 26'M 7K |
| Vin: | 3H7GF2620SR009044 |
| WidthFtIn: | 26' |
| Width: | 312 |
| Length: | 102 |
2025 Horizon 102" x 26'. 7k Tandem Axles
Our Price: $12,639

| SPECIFICATIONS | |
| Color: | BLACK |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 15700 |
| Model Year: | 2025 |
| MfrItemNo: | FTZGN 26'M 7K |
| Price: | 12,639 |
| Status: | In Stock |
| Weight: | 5150 |
| SeoSlug: | trailer |
| LengthFtIn: | 102" |
| Vehicle Make: | Horizon Trailers |
| Vehicle Model: | FTZGN 26'M 7K |
| Vin: | 3H7GF2620SR009044 |
| WidthFtIn: | 26' |
| Width: | 312 |
| Length: | 102 |
Stock Number: HZ1049
5' Dovetail With 2 Mountain Ramps, 10 Ply SPARE