Flat Deck Gooseneck Trailer
×
Confirm Availability
×✓
Showing 1 to 9 of 11 Records
2540
11
Horizon Trailers FHZGN-36' SD 10K
Our Price: $18,270
Stock # HZ1016
| Color: | GRAY |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 22400 |
| Model Year: | 2025 |
| Vehicle Make: | Horizon Trailers |
| Vehicle Model: | FHZGN-36' SD 10K |
RawMaxx FDXD26GN20K
Our Price: $17,353
Stock # RM1244
| Color: | GREY |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 20000 |
| Model Year: | 2026 |
| Vehicle Make: | RawMaxx |
| Vehicle Model: | FDXD26GN20K |
HT Trailers FD02362A
Our Price: $16,720
Stock # HT5012
| Color: | BLACK |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 20000 |
| Model Year: | 2025 |
| Vehicle Make: | HT Trailers |
| Vehicle Model: | FD02362A |
RawMaxx FDXD32GN20K
Our Price: $16,336
Stock # RM1111
| Color: | Gray |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 20000 |
| Model Year: | 2025 |
| Vehicle Make: | RawMaxx |
| Vehicle Model: | FDXD32GN20K |
RawMaxx FDXD24GN20K
Our Price: $16,269
Stock # RM1245
| Color: | Army Green |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 20000 |
| Model Year: | 2026 |
| Vehicle Make: | RawMaxx |
| Vehicle Model: | FDXD24GN20K |
RawMaxx FDXD28GN20K
Our Price: $15,698
Stock # RM1113
| Color: | Red |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 20000 |
| Model Year: | 2025 |
| Vehicle Make: | RawMaxx |
| Vehicle Model: | FDXD28GN20K |
Horizon Trailers FTZGN 26'M 7K
Our Price: $12,639
Stock # HZ1049
| Color: | BLACK |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 15700 |
| Model Year: | 2025 |
| Vehicle Make: | Horizon Trailers |
| Vehicle Model: | FTZGN 26'M 7K |
Horizon Trailers FTGZN-26'MR 7K
Our Price: $12,534
Stock # HZ1097
| Color: | BLACK |
|---|---|
| Condition: | New |
| Model Year: | 2025 |
| Vehicle Make: | Horizon Trailers |
| Vehicle Model: | FTGZN-26'MR 7K |
RawMaxx FDXS24GN14K
Our Price: $12,173
Stock # RM1112
| Color: | Gray |
|---|---|
| Condition: | New |
| Gvwr: | 14000 |
| Model Year: | 2025 |
| Vehicle Make: | RawMaxx |
| Vehicle Model: | FDXS24GN14K |





